Calendar

February 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
28
29
30
Edgewood
7:00 PM
31
Edgewood
7:00 PM
1
2
Concordia (Wis.)
7:00 PM
3
at Red Hawk Invitational (Ripon)

at Red Hawk Invitational (Ripon)

Benedictine (Ill.)
2:00 PM

Benedictine (Ill.)
4:15 PM

at Concordia (Wis.)
7:00 PM
4
5
6
at Concordia (Ill.)
7:00 PM
7
at Concordia Chicago
7:00 PM
8
at CCIW Championships
9:00 AM
9
at Adrian
6:05 PM

at Concordia (Wis.)
7:00 PM
10
at UW-Platteville Invitational

at UW-Platteville Invitational

Marian (Wis.)
1:00 PM

at Rockford
2:00 PM

at Trine
3:00 PM

at Rockford
4:15 PM
11
12
13
at Alverno
7:00 PM
14
Illinois Tech
7:00 PM
15
16
Dominican (IL)
7:00 PM
17
at UWM Panther Tune-Up

at UWM Panther Tune-Up

Carthage
10:00 AM

Hope
1:00 PM

Wis. Lutheran
2:00 PM

Wis. Lutheran
4:15 PM
18
19
20
21
22
at Benedictine (IL)
7:00 PM
23
24
at NCAA Regional Championships
9:00 AM

Aurora
6:00 PM
25
at NACC Championships (Kenosha, Wisconsin)

at NACC Championships (Kenosha, Wisconsin)

vs Alma
@ Auburndale, Fla.
TBA
26
vs Saint Mary's (Minn.)
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Saint Mary's (Minn.)
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Hanover
@ Clermont, Fla.
8:00 AM

vs Alma
@ Clermont, Fla.
10:30 AM
27
vs Hanover
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Hanover
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Houghton
@ Clermont Fla.
8:00 AM

vs Johnson St.
@ Clermont Florida
10:30 AM
28
vs Alma
@ Clermont, Fla.
8:00 AM

vs Saint Mary's (Minn.)
@ Clermont Florida
10:30 AM

at Northland
4:00 PM

Lakeland
7:00 PM
1
MSOE
at Baylor (Exhibition)

vs Neumann
@ Winter Haven Fla.
TBA
2
at Last Chance Qualifier (Carthage)

at Last Chance Qualifier (Carthage)

vs Concordia-M'head
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Concordia-M'head
@ Clermont, Fla.
10:30 AM

vs Capital
@ Clermont Florida
1:00 PM

Quincy
3:00 PM

Concordia (Wis.)
7:00 PM
3
at Last Chance Qualifier (UW-Stevens Point)

at Last Chance Qualifier (UW-Stevens Point)

vs Neb. Wesleyan
@ Clermont Florida
1:00 PM

at Kalamazoo
1:00 PM

at Marian (Wis.)
1:00 PM

vs Wheaton (Ill.)
@ Clermont Florida
3:30 PM