Calendar

March 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
25
at NACC Championships (Kenosha, Wisconsin)

at NACC Championships (Kenosha, Wisconsin)

vs Alma
@ Auburndale, Fla.
TBA
26
vs Saint Mary's (Minn.)
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Saint Mary's (Minn.)
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Hanover
@ Clermont, Fla.
8:00 AM

vs Alma
@ Clermont, Fla.
10:30 AM
27
vs Hanover
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Hanover
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Houghton
@ Clermont Fla.
8:00 AM

vs Johnson St.
@ Clermont Florida
10:30 AM
28
vs Alma
@ Clermont, Fla.
8:00 AM

vs Saint Mary's (Minn.)
@ Clermont Florida
10:30 AM

at Northland
4:00 PM

Lakeland
7:00 PM
1
MSOE
at Baylor (Exhibition)

vs Neumann
@ Winter Haven Fla.
TBA
2
at Last Chance Qualifier (Carthage)

at Last Chance Qualifier (Carthage)

vs Concordia-M'head
@ Winter Haven Fla.
TBA

vs Concordia-M'head
@ Clermont, Fla.
10:30 AM

vs Capital
@ Clermont Florida
1:00 PM

Quincy
3:00 PM

Concordia (Wis.)
7:00 PM
3
at Last Chance Qualifier (UW-Stevens Point)

at Last Chance Qualifier (UW-Stevens Point)

vs Neb. Wesleyan
@ Clermont Florida
1:00 PM

at Kalamazoo
1:00 PM

at Marian (Wis.)
1:00 PM

vs Wheaton (Ill.)
@ Clermont Florida
3:30 PM
4
5
6
7
at Aurora
7:00 PM

North Central (Minn.)
7:00 PM
8
9
at NCAA Championships (March 9-10)
11:00 AM

at NCAA Championships [March 9-10] (Birmingham, Alabama)

at NCAA Championships [March 9-10] (Birmingham, Alabama)

vs Hamline
@ Minneapolis Minnesota
11:30 PM
10
vs Hamline
@ Minneapolis Minnesota
1:30 AM

North Central (Ill.)
1:00 PM
11
vs Hamline
@ Minneapolis Minnesota
6:00 AM

vs Hamline
@ Minneapolis Minnesota
8:00 AM
12
13
vs Kean
@ Mequon Wis.
2:00 PM
14
at Beloit
7:00 PM
15
Benedictine (IL)
7:00 PM
16
Nazareth
7:00 PM
17
Fontbonne
1:00 PM
18
at Illinois Tech
10:00 AM
19
20
21
at Lakeland
7:00 PM
22
Cardinal Stritch
7:00 PM
23
24
Cardinal Stritch
10:00 AM

at Illinois Tech
12:00 PM

at Carthage
12:00 PM

at Carthage
2:00 PM

at Illinois Tech
3:00 PM

at Olivet
4:00 PM
25
Beloit
12:00 PM

at Beloit
1:00 PM

Beloit
2:00 PM

at Beloit
3:30 PM
26
27
28
at Carthage
7:00 PM

Carroll (WI)
7:00 PM
29
30
at Dominican (IL)
7:00 PM
31
at Carroll Invitational

at Carroll Invitational

at Wis.-Oshkosh
12:00 PM

Concordia (Ill.)
12:00 PM

at Trine
1:00 PM

Concordia (Ill.)
2:00 PM

at Wis.-Oshkosh
3:00 PM