Calendar

February 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
27
at Quincy
10:00 AM

at Culver-Stockton
3:00 PM
28
29
Concordia Wisconsin
7:00 PM
30
Lakeland
7:00 PM
31
MSOE
at Concordia Wisconsin
7:00 PM
1
MSOE
at Lakeland
7:00 PM

Concordia Wisconsin
7:05 PM
2
at Red Hawk Invitational (Ripon)

at Red Hawk Invitational (Ripon)

at Edgewood
2:00 PM

Aurora
4:15 PM

vs Wartburg
@ Naperville, Ill.
4:30 PM

at Concordia Wisconsin
7:00 PM

at North Central (Ill.)
7:30 PM
3
Lawrence
1:00 PM
4
5
at Concordia Wisconsin
7:00 PM
6
at Concordia Wisconsin
7:00 PM

at Benedictine
7:00 PM
7
at CCIW Championships (Elmhurst)
2:00 PM
8
Illinois Tech
7:00 PM

Trine
7:05 PM
9
at UW-Platteville Invitational

at UW-Platteville Invitational

at St. Norbert
10:00 AM

Aurora
1:00 PM

Adrian
4:00 PM

at Concordia Wisconsin
4:15 PM

UC Santa Cruz
7:00 PM

at Alverno
7:00 PM
10
11
12
at Dominican
7:00 PM
13
Aurora
7:00 PM
14
15
at Dominican
7:00 PM
16
at UWM Panther Tune-Up

at UWM Panther Tune-Up

at Lake Forest
10:00 AM

at Carthage
1:00 PM

Marian
2:00 PM

vs Carroll (Wis.)
@ Lake Forest, Illinois
3:00 PM

Marian
4:15 PM
17
18
19
20
21
22
at NCAA Regional Championships [Day 1]
9:00 AM
23
at NCAA Regional Championships [Day 2]
9:00 AM

at NACC Championships (Kenosha, Wis.)

at NACC Championships (Kenosha, Wis.)

Northland
2:00 PM

Lakeland
7:00 PM
24
vs Saint Mary's (Minn.)
@ Auburndale Fla.
TBA

vs Cabrini
@ Auburndale Fla.
TBA
25
vs Saint Mary's (Minn.)
@ Auburndale Fla.
TBA

vs Saint Mary's (Minn.)
@ Auburndale Fla.
TBA
26
vs Hanover
@ Auburndale, Fla.
TBA

vs Northern Vermont-Lyndon
@ Auburndale, Fla.
TBA

vs Johnson & Wales (RI)
@ Clermont, Fla.
10:45 AM

vs Augustana (Ill.)
@ Clermont, Fla.
1:00 PM
27
vs Carthage
@ Barrington, Illinois
TBA

vs Saint Mary's (Minn.)
@ Clermont, Fla.
10:45 AM

vs Hanover
@ Clermont, Fla.
1:00 PM
28
vs Hanover
@ Auburndale, Fla.
TBA

vs Neumann
@ Auburndale Fla.
TBA

vs Neumann
@ Clermont, Fla.
1:15 PM

at Cardinal Stritch
7:00 PM

vs Capital
@ Clermont, Fla.
10:45 PM
1
vs Grove City
@ Auburndale Fla.
TBA

vs Grove City
@ Auburndale Fla.
TBA

vs Cabrini
@ Clermont, Fla.
8:15 AM

vs Alma
@ Clermont, Fla.
10:30 AM

Concordia Chicago
7:00 PM
2
at North Central (Ill.)
TBA

vs Muhlenberg
@ Clermont, Fla.
8:00 AM

vs Rensselaer
@ Clermont, Fla.
10:15 AM

Benedictine
1:00 PM