Date Teams/Event Time Score Links
 
March
Mon. 3 vs. Clark (Mass.) @ Auburndale, Fla. Final W, 3-0
  vs. Clark (Mass.) @ Auburndale, Fla. Final L, 1-0
Tue. 4 vs. Trine @ Winter Haven, Fla. Final L, 3-2
  vs. Trine @ Winter Haven, Fla. Final L, 2-0
Thu. 6 vs. Houghton @ Winter Haven, Fla. Final - 10 innings W, 5-4
Fri. 7 vs. Iowa Wesleyan @ Winter Haven, Fla. Final W, 4-2
  vs. Iowa Wesleyan @ Winter Haven, Fla. Final - 8 innings W, 5-4
Sat. 8 vs. Rose-Hulman @ Winter Haven, Fla. Final - 11 innings L, 4-3
Sat. 15 vs. Capital @ Chillicothe, Ohio (V.A. Memorial Stadium) Final L, 4-1
  vs. Capital @ Chillicothe, Ohio (V.A. Memorial Stadium) Final - 11 innings L, 3-2
 
April
Sat. 5 at Dominican * Final L, 5-4
  at Dominican * Final W, 6-3
Sun. 6 at Benedictine * Final L, 7-1
  at Benedictine * Final W, 4-2
Wed. 9 Aurora * Final W, 8-3
  Aurora * Final W, 4-3
Thu. 10 at Edgewood * Final L, 9-3
  at Edgewood * Final L, 9-7
Sat. 12 Lakeland * Final W, 5-1
  Lakeland * Final W, 7-6
Sun. 13 at Concordia Wisconsin * Final L, 5-1
  at Concordia Wisconsin * Final L, 3-2
Wed. 16 at Milwaukee Final L, 13-1
Sat. 19 at Marian * Final L, 9-8
  at Marian * Final L, 11-7
Mon. 21 Rockford * Final W, 2-1
  Rockford * Final L, 7-2
Wed. 23 Northland Final L, 8-6
  Northland Final L, 9-5
Sat. 26 at Wisconsin Lutheran * Final - 11 innings W, 5-4
  at Wisconsin Lutheran * Final L, 2-1
Sun. 27 at Concordia Chicago * Final - 10 innings L, 1-0
  at Concordia Chicago * Final - 7 innings L, 11-0
Wed. 30 at Elmhurst Final L, 7-5
 
May
Sun. 4 Carroll (Wis.) Final W, 11-2
  Carroll (Wis.) Final L, 8-0
 
February
Sun. 28 vs. Hanover @ Winter Haven, Fla. Final W, 5-1
  vs. Hanover @ Winter Haven, Fla. Final W, 9-1
Mon. 29 vs. Lyndon St. @ Winter Haven, Fla. Final L, 6-4
  RussMatt Invitational
  vs. Lyndon St. @ Winter Haven, Florida Final W, 6-4
  RussMatt Invitational
 
March
Tue. 1 vs. Franklin @ Winter Haven, Fla. Final L, 5-1
Wed. 2 vs. St. Vincent @ Winter Haven, Fla. Final L, 8-4
Fri. 4 vs. Neumann @ Winter Haven, Fla. Final W, 6-5
  vs. Neumann @ Winter Haven, Fla. Final L, 7-1
Fri. 11 vs. Elmhurst @ Jacksonville, Ill. Final W, 6-4
  vs. UW-Platteville @ Jacksonville, Ill. Final L, 2-0
Sat. 12 vs. Northland @ Jacksonville, Ill. Final W, 12-2
  vs. Loras @ Jacksonville, Ill. Final L, 14-1
Sat. 19 at Beloit Final L, 10-5
  at Beloit Final L, 6-0
Sun. 20 Finlandia Final L, 2-1
  Finlandia Final W, 5-0
 
April
Sun. 3 Concordia Chicago * Final W, 11-4
  Concordia Chicago * Final L, 9-3
Tue. 5 at Benedictine * Final L, 8-3
  at Benedictine * Final W, 5-0
Tue. 12 Lakeland * Final W, 3-2
  Lakeland * Final - 7 innings W, 14-4
Thu. 14 Maranatha Baptist Final - 9 innings W, 2-1
  Maranatha Baptist Final W, 5-0
Sat. 16 Edgewood * Final L, 8-4
  Edgewood * Final L, 9-0
Sun. 17 at Marian * Final W, 13-5
  at Marian * Final - 8 innings W, 15-3
Wed. 20 at Wis.-Whitewater Final L, 4-1
Sat. 23 Wisconsin Lutheran * Final W, 3-2
  Wisconsin Lutheran * Final - 8 innings W, 11-1
Sun. 24 at Aurora * Final L, 5-0
  at Aurora * Final L, 5-1
Tue. 26 at Milwaukee Final L, 15-6
Sat. 30 Dominican * Final - 7 innings W, 15-5
 
May
Sun. 1 at Concordia Wisconsin * Final L, 4-0
  at Concordia Wisconsin * Final W, 7-2
Mon. 2 Dominican * Final - 10 innings L, 9-5
Sat. 7 at Rockford * Final L, 5-4
  at Rockford * Final W, 11-4
Thu. 12 at Concordia Wisconsin % Final W, 3-2
  vs. Concordia Chicago % @ Mequon, Wis. Final - 7 innings L, 10-0
Fri. 13 vs. Benedictine % @ Mequon, Wis. Final - 10 innings W, 7-6
  vs. Dominican % @ Mequon, Wis. Final W, 7-5
Sat. 14 vs. Aurora % @ Mequon, Wis. Final W, 8-6
  vs. Concordia Chicago % @ Mequon, Wis. Final L, 5-1
 
February
Sun. 26 vs. Saint Mary's (Minn.) @ Auburndale, FL Final L, 15-3
  vs. Saint Mary's (Minn.) @ Auburndale, FL Final L, 10-3
Mon. 27 vs. Waynesburg @ Auburndale, Fla. Final W, 8-3
  vs. Waynesburg @ Auburndale, Fla. Final L, 5-1
Tue. 28 vs. Concordia-M'head @ Auburndale, Fla. Final L, 9-3
  vs. Concordia-M'head @ Auburndale, Fla. Final L, 11-2
 
March
Thu. 2 vs. Rose-Hulman @ Auburndale, Fla. Final W, 5-3
  Lake Myrtle Field 3
Fri. 3 vs. Otterbein @ Auburndale, Fla. Final L, 12-6
Sat. 18 vs. Beloit @ Mauston, Wis. Final - 11 innings W, 7-6
  vs. Beloit @ Mauston, Wis. Final - 14 innings L, 7-5
Sun. 19 vs. Finlandia @ Mauston, Wis. Final W, 9-0
  vs. Finlandia @ Mauston, Wis. Final W, 2-0
Mon. 27 Illinois Tech Final W, 10-6
  Illinois Tech Final W, 3-2
 
April
Sat. 1 Benedictine * Final L, 6-1
  Benedictine * Final W, 10-9
Sun. 2 at Concordia Chicago * Final L, 8-2
  at Concordia Chicago * Final L, 14-9
Sun. 9 at Lakeland * Final W, 9-3
  at Lakeland * Final - 7 innings W, 20-4
Tue. 11 Maranatha Baptist Final W, 14-0
  Maranatha Baptist Final W, 5-3
Sat. 15 at Edgewood * Final - 8 innings W, 17-3
  at Edgewood * Final - 7 innings W, 14-3
Mon. 17 Marian * Final - 7 innings W, 12-2
  Marian * Final - 8 innings W, 16-6
Tue. 18 at Wis.-Whitewater Final - 7 innings L, 21-4
Sat. 22 at Wisconsin Lutheran * Final L, 10-2
  at Wisconsin Lutheran * Final L, 6-4
Sun. 23 Aurora * Final W, 8-6
  Aurora * Final L, 6-4
Tue. 25 at Wis.-La Crosse Final L, 4-0
 
May
Mon. 1 at Dominican * Final L, 7-6
  at Dominican * Final L, 10-6
Tue. 2 Concordia Wisconsin * Final L, 6-4
  Concordia Wisconsin * Final L, 8-5
Sat. 6 Rockford * Final W, 12-11
  Rockford * Final - 7 innings W, 17-1
Thu. 11 vs. Aurora % @ Mequon, Wis. Final L, 8-0
Fri. 12 vs. Dominican % @ Mequon, Wis. Final W, 2-1
  vs. Aurora % @ Mequon, Wis. Final W, 3-2
Sat. 13 at Concordia Wisconsin % Final - 15 innings L, 7-5
 
March
Sat. 16 Finlandia 12:00 PM
  Henry Aaron Field
  Finlandia 3:30 PM
  Henry Aaron Field
Sun. 17 Finlandia 12:00 PM
  Henry Aaron Field
  Finlandia 3:30 PM
  Henry Aaron Field
Sat. 23 at Rose-Hulman 10:00 AM
  vs. Carroll (Wis.) @ Terre Haute, Indiana 1:00 PM
Sun. 24 at Rose-Hulman 10:00 AM
Tue. 26 UW-Oshkosh 3:00 PM
Fri. 29 Illinois Tech * 12:00 PM
  The Rock Complex
  Illinois Tech * 3:00 PM
  The Rock Complex
Sun. 31 at Dominican * 12:00 PM
  at Dominican * 3:30 PM
 
April
Sat. 6 at Aurora * 12:00 PM
  at Aurora * 3:30 PM
Sun. 7 Rockford * 12:00 PM
  Henry Aaron Field
  Rockford * 3:30 PM
  Henry Aaron Field
Fri. 12 Benedictine * 12:00 PM
  The Rock Complex
  Benedictine * 3:30 PM
  The Rock Complex
Sat. 13 at Marian * 12:00 PM
  at Marian * 3:30 PM
Sat. 20 at Concordia Chicago * 12:00 PM
  at Concordia Chicago * 3:30 PM
Mon. 22 Edgewood * 12:00 PM
  The Rock Complex
  Edgewood * 3:30 PM
  The Rock Complex
Sat. 27 at Lakeland * 12:00 PM
  at Lakeland * 3:30 PM
Sun. 28 Wisconsin Lutheran * 12:00 PM
  Henry Aaron Field
  Wisconsin Lutheran * 3:00 PM
  Henry Aaron Field
 
May
Sat. 4 Concordia Wisconsin * 12:00 PM
  Henry Aaron Field
  Concordia Wisconsin * 3:30 PM
  Henry Aaron Field
* Conference
% Post season
Bold team: Home event