Date Teams/Event Time Score Links
 
August
Fri. 30 at Edgewood Invitational (Aug. 30-31) # Final 8th/15 teams
 
September
Sun. 8 at Midwest Region Classic (Sept. 8-9) # Final 16th/26 teams
  at Marian University Fall Invitational (Sept. 8-9) # Final 5th/6 teams
Sun. 15 at Benedictine Invitational # Cancelled
Sun. 22 at Frank Wrigglesworth Blugold Collegiate (Sept. 22-23) # Final 13th/14 teams
Sat. 28 at Twin Cities Classic (Sept. 28-30) # Final 16th/18 teams
Sun. 29 at Wisconsin Lutheran Invitational (Sept. 29-30) # Final 17th/18 teams
  (Junior Varsity)
 
October
Sun. 6 MSOE Invitational (Oct. 6-7) # Final 6th/15 teams
  -- Grand Geneva (Lake Geneva, Wis.)
Sun. 13 at NACC Championships (Rounds 1-2 // Oct. 13-14) # (After 2 Rounds) 2nd/10 teams
 
April
Tue. 1 at Elmhurst College Invitational Final 4th/5 teams
Fri. 4 at North Central/Carthage Invitational (April 4-5) Final 4th/4 teams
Sat. 12 at WLC Spring Invitational Final 5th/10 teams
Sun. 13 at Marian Spring Invitational (April 13-14) Cancelled
Mon. 21 at NACC Championships (Rounds 3-4 // April 21-22) Final 3rd/10 teams
Sat. 26 at St. Norbert Invitational (April 26-27) Final t-7th/12 teams
Tue. 29 at Carthage Invitational Cancelled
 
May
Fri. 2 at Edgewood College Spring Quadrangular Final 4th/4 teams
 
September
Fri. 2 at Culver's Edgewood Fall Classic Edgewood Invite (Sept. 2-3) 12:00 AM 11th/15 teams
  Glen Erin
Fri. 9 at Carthage Tim Kopka Memorial Invite (Sept.9-10) 12:00 AM 23rd/24 teams
  Randall Oaks
Sun. 11 at UW-Eau Claire Frank Wrigglesworth Invite (Sept.11-12) TBA 13th/16 teams
  Eau Claire C.C.
Sat. 17 at Midwest Region Fall Classic (Sept 17-18) 12:00 AM 23rd/32 teams
  Eagle Ridge Resort
Sun. 25 at WLC Fall Invitational (Sept. 25-26) TBA 11th/13 teams
  Washington County
 
October
Sun. 2 MSOE Invitational (Oct. 2-3) 12:00 AM 4th/13 teams
  Grand Geneva
Mon. 10 at NACC Championship Rd. 1-2 (Oct. 10-11) TBA t-7th/9 teams
  Whistling Straits
 
April
Sat. 1 at Aurora Spring Invitational (St. Andrews) TBA 4th/4 teams
Sat. 15 at WLC Spring Invitational (Morningstar CC) TBA t-7th/13 teams
Tue. 18 at Carthage Invitational (Kenosha CC) TBA 12th/12 teams
Sun. 23 at NACC Championships (Stonebridge CC) [April 23-24] TBA 8th/9 teams
Fri. 28 at Edgewood Spring Invite (Bishops Bay CC) TBA
# Exhibition
Bold team: Home event