Date Teams/Event Time Score Links
 
August
Fri. 30 at DePauw Final W, 4-1
 
September
Sun. 1 at Ill. Wesleyan Final L, 6-0
Fri. 6 North Park Final L, 1-0
  Raider Invitational
Sat. 7 Loras Final L, 2-1
  Raider Invitational
Wed. 11 Lake Forest Final L, 2-1
Sat. 21 at Marian (Wis.) * Final W, 3-2
Tue. 24 Rockford * Final W, 8-0
Thu. 26 at Carthage Final - 2OT L, 3-2
Sat. 28 at Concordia Chicago * Final L, 1-0
 
October
Wed. 2 Augustana (Ill.) Final - 2OT W, 2-1
Sat. 5 Wis. Lutheran * Final W, 6-1
Tue. 8 at Alverno * Final W, 1-0
Thu. 10 Maranatha Baptist Final W, 7-0
Sat. 12 Benedictine (Ill.) * Final W, 5-0
Wed. 16 Aurora * Final - OT L, 2-1
Sat. 19 at Concordia (Wis.) * Final L, 4-0
Tue. 22 Dominican (Ill.) * Final W, 1-0
Sat. 26 at Lakeland * Final W, 2-1
Wed. 30 at Edgewood * Final L, 2-1
 
November
Sun. 3 at Concordia (Wis.) % Final - 2OT W, 4-3
Wed. 6 at Edgewood % Final - 2OT L, 1-0
 
September
Fri. 2 vs. Kalamazoo @ Notre Dame, Ind. Final W, 3-1
  St. Mary's Invitational
Sat. 3 at St. Mary's (Ind.) Final W, 1-0
  St. Mary's Invitational
Wed. 7 St. Norbert Cancelled
Fri. 9 at Wis.-Stout Final W, 2-1
Sun. 11 at Wis.-La Crosse Final L, 1-0
Wed. 14 at Chicago Final L, 5-1
Sat. 17 Dominican (Ill.) * Final W, 7-0
Sat. 24 at Concordia (Wis.) * Final - OT W, 2-1
Tue. 27 at Maranatha Baptist Final W, 8-1
Thu. 29 Wis.-Oshkosh Final - 2OT T, 2-2
 
October
Sat. 1 Alverno * Final W, 4-0
Sun. 2 at Lake Forest Final W, 2-1
Wed. 5 Aurora * Final W, 4-0
Sat. 8 Carthage Final L, 2-1
Wed. 12 at Edgewood * Final W, 3-0
Sat. 15 at Benedictine (Ill.) * Final W, 3-1
Mon. 17 at Marian (Wis.) * Final W, 3-0
Wed. 19 Lakeland * Final W, 6-0
Sat. 22 Wis. Lutheran * Final W, 9-1
Wed. 26 at Concordia Chicago * Final W, 3-1
 
November
Tue. 1 Aurora % Final - OT W, 1-0
  NACC Tournament Semifinals
Sat. 5 Dominican (Ill.) % Final W, 1-0
  NACC Tournament Championship
Sat. 12 vs. Augsburg % @ Chicago, Ill. Final L, 2-0
  NCAA Championship - First Round
 
September
Fri. 1 vs. Calvin @ Milwaukee, Wis. Final L, 3-0
  at MSOE Final W, 4-2
Sat. 2 vs. Lake Forest @ Milwaukee, Wis. Final W, 9-0
  at MSOE Final W, 2-1
Tue. 5 at Carthage Final L, 3-2
Fri. 8 at Lake Forest Final W, 3-1
Sun. 10 Knox Final - OT W, 1-0
Wed. 13 at St. Norbert Final L, 2-0
Sat. 16 Chicago Final L, 5-0
Sat. 23 at Wis.-Whitewater Final L, 4-0
Wed. 27 Dominican (Ill.) * Final L, 3-1
Sat. 30 at Alverno * Final W, 9-0
 
October
Wed. 4 Marian (Wis.) * Final W, 5-2
Sat. 7 Wis. Lutheran * Final W, 4-0
Mon. 9 at Edgewood * Final W, 4-0
Wed. 11 Concordia Chicago * Final W, 2-0
Sun. 15 Benedictine (Ill.) * Final W, 4-1
Wed. 18 at Concordia (Wis.) * 3:30 PM
Fri. 20 at Aurora * 7:00 PM
Sun. 22 Wis.-La Crosse 1:00 PM
Wed. 25 at Lakeland * 7:00 PM
* Conference
% Post season
Bold team: Home event