Date Teams/Event Time Score Links
 
August
Fri. 30 at DePauw Final W, 4-1
 
September
Sun. 1 at Ill. Wesleyan Final L, 6-0
Fri. 6 North Park Final L, 1-0
  Raider Invitational
Sat. 7 Loras Final L, 2-1
  Raider Invitational
Wed. 11 Lake Forest Final L, 2-1
Sat. 21 at Marian * Final W, 3-2
Tue. 24 Rockford * Final W, 8-0
Thu. 26 at Carthage Final - 2OT L, 3-2
Sat. 28 at Concordia Chicago * Final L, 1-0
 
October
Wed. 2 Augustana (Ill.) Final - 2OT W, 2-1
Sat. 5 Wisconsin Lutheran * Final W, 6-1
Tue. 8 at Alverno * Final W, 1-0
Thu. 10 Maranatha Baptist Final W, 7-0
Sat. 12 Benedictine * Final W, 5-0
Wed. 16 Aurora * Final - OT L, 2-1
Sat. 19 at Concordia Wisconsin * Final L, 4-0
Tue. 22 Dominican * Final W, 1-0
Sat. 26 at Lakeland * Final W, 2-1
Wed. 30 at Edgewood * Final L, 2-1
 
November
Sun. 3 at Concordia Wisconsin % Final - 2OT W, 4-3
Wed. 6 at Edgewood % Final - 2OT L, 1-0
 
September
Fri. 2 vs. Kalamazoo @ Notre Dame, Ind. Final W, 3-1
  St. Mary's Invitational
Sat. 3 at St. Mary's (Ind.) Final W, 1-0
  St. Mary's Invitational
Wed. 7 St. Norbert Cancelled
Fri. 9 at Wis.-Stout Final W, 2-1
Sun. 11 at Wis.-La Crosse Final L, 1-0
Wed. 14 at Chicago Final L, 5-1
Sat. 17 Dominican * Final W, 7-0
Sat. 24 at Concordia Wisconsin * Final - OT W, 2-1
Tue. 27 at Maranatha Baptist Final W, 8-1
Thu. 29 UW-Oshkosh Final - 2OT T, 2-2
 
October
Sat. 1 Alverno * Final W, 4-0
Sun. 2 at Lake Forest Final W, 2-1
Wed. 5 Aurora * Final W, 4-0
Sat. 8 Carthage Final L, 2-1
Wed. 12 at Edgewood * Final W, 3-0
Sat. 15 at Benedictine * Final W, 3-1
Mon. 17 at Marian * Final W, 3-0
Wed. 19 Lakeland * Final W, 6-0
Sat. 22 Wisconsin Lutheran * Final W, 9-1
Wed. 26 at Concordia Chicago * Final W, 3-1
 
November
Tue. 1 Aurora % Final - OT W, 1-0
  NACC Tournament Semifinals
Sat. 5 Dominican % Final W, 1-0
  NACC Tournament Championship
Sat. 12 vs. Augsburg % @ Chicago, Ill. Final L, 2-0
  NCAA Championship - First Round
 
September
Fri. 1 vs. Calvin @ Milwaukee, Wis. Final L, 3-0
  Hope Final L, 4-2
Sat. 2 vs. Lake Forest @ Milwaukee, Wis. Final W, 9-0
  Calvin Final L, 2-1
Tue. 5 at Carthage Final L, 3-2
Fri. 8 at Lake Forest Final W, 3-1
Sun. 10 Knox Final - OT W, 1-0
Wed. 13 at St. Norbert Final L, 2-0
Sat. 16 Chicago Final L, 5-0
Sat. 23 at Wis.-Whitewater Final L, 4-0
Wed. 27 Dominican * Final L, 3-1
Sat. 30 at Alverno * Final W, 9-0
 
October
Wed. 4 Marian * Final W, 5-2
Sat. 7 Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
Mon. 9 at Edgewood * Final W, 4-0
Wed. 11 Concordia Chicago * Final W, 2-0
Sun. 15 Benedictine * Final W, 4-1
Wed. 18 at Concordia Wisconsin * Final W, 2-1
Fri. 20 at Aurora * Final W, 3-2
Sun. 22 Wis.-La Crosse Final L, 4-2
Wed. 25 at Lakeland * Final W, 4-0
 
November
Wed. 1 Benedictine % Final W, 3-0
Sat. 4 Dominican % Final L, 2-0
 
August
Fri. 31 at Kalamazoo Final L, 3-1
 
September
Sat. 1 at Calvin Final L, 1-0
Wed. 5 Carthage Final L, 3-2
Sat. 8 vs. St. Norbert @ Oshkosh, Wis. Final W, 1-0
  UW-Oshkosh Invitational
Sun. 9 at UW-Oshkosh Final - OT L, 2-1
  UW-Oshkosh Invitational
Thu. 13 Lake Forest Final W, 2-0
Sat. 15 at North Park Final W, 1-0
Wed. 19 Edgewood * Final W, 3-0
Sat. 22 Illinois Tech * Final L, 2-0
Sun. 23 Wis.-Whitewater Final L, 3-1
Wed. 26 at Dominican * Final L, 2-0
Sat. 29 Alverno * Final W, 10-0
 
October
Wed. 3 at Marian * Final W, 4-1
Sat. 6 at Wisconsin Lutheran * Final W, 1-0
Wed. 10 at Concordia Chicago * Final - OT W, 1-0
Sat. 13 at Benedictine * Final - 2OT W, 1-0
Wed. 17 Concordia Wisconsin * Final W, 3-2
Sat. 20 Aurora * Final L, 1-0
Sun. 21 at Wis.-La Crosse Final L, 8-0
Wed. 24 Lakeland * Final L, 1-0
  MSOE Forfeit
Sat. 27 Marian % Final L, 1-0
  MSOE Forfeit
Tue. 30 at Illinois Tech % Final L, 1-0
  MSOE Forfeit
* Conference
% Post season
Bold team: Home event